KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16606332
nr 1660 6332
Grafiskt blad
efter Piranesi, Tempelruiner. Bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:22:01
400 kr
500 kr